Elewacje budynków

Elewacje budynków

Elewacja jest najważniejsza częścią naszego budynku. Jak wiadomo dla każdego z nas szczególną role odgrywa wygląd naszego obiektu i jego otoczenia. Dlatego też dobrze wykonane zewnętrzne ściany budynku znacząco wpływają na estetykę naszego otoczenia.

Oprócz walorów estetycznych, elewacja odgrywa ważna rolę pod względem technicznym.

Prawidłowo wykonana, zapewnia nam długotrwałość i znacząco wydłuża żywotność budynku. A także zabezpiecza go przed warunkami atmosferycznymi i zabrudzeniami.

Właściwości termiczną są trzecią rolą jaką spełnia elewacja, dobrze wykonana znacząco wpłynie na czynniki cieplne.

Wykonując elewacje dbamy o to aby każdy element był prawidłowo wykonany, duży nacisk kładziemy na szczegółowość elementów i zachowanie odpowiedniej technologii. Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, szczegółowego projektu i technologii wykonania. Zachowanie, odpowiedniej technologii, a także wykonanie zgodnie ze sztuką budowlaną jest dla nas najważniejsze. Zlecenia wykonujemy na najwyższym poziomie, tak aby efekt prac był nieprawdopodobny, a wykonane pracy były wiekopomne. Przy wykonywaniu prac używamy najwyższej jakości materiałów, które są sprawdzone doświadczenie.

Każdy budynek, wymaga indywidualne projektu i techniki wykonania, a wiec specjalizacje wykonywanych prac przekazujemy po względnych oględzin.

Z naszej strony, proponujemy najciekawsze rozwiązania i najlepsze produkty. Tak aby były atrakcyjne cenowo, ale wysokiej jakości.

Ciekawym elementem w naszej ofercie są tynki natryskowe, które dla nas są jedną z najlepszych form nakładania tynku, ponieważ mają znaczną przewagę od tych nakładanych metodą tradycyjną. Ich przewaga polega na tym, że tynki te zostają znacznie dokładniej nałożone, w grubszej i równomiernej warstwie. Co ma znaczący wpływ na jakość tej powłoki.

Do naszej ofercie m.in. można zaliczyć.

   • - Wykonanie elewacji tradycyjnych
   • - Malowanie elewacji (Metoda ręczna która jest jedyna efektowna)
   • - Docieplanie budynków styropianem i wełna mineralna
   • - Tynki zewnętrzne ręczne
   • - Natryskowe tynki zewnętrzne (Polecana przez nas usługa)
   • - Wykonywanie Podbitek
   • - Naprawy elewacji
   • - Czyszczenie elewacji

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.